Inspiracje

Seria Visby

Niebieski klosz na czerwonej nodze w kształcie grzyba – to nowoczesne spojrzenie na lampę, która niewątpliwie potrafi nadać charakteru każdemu wnętrzu. Wisząca, czy postawiona na biurku nie tylko oświetli przestrzeń, ale stworzy pogodny klimat. Radosny mariaż kolorów, fantazyjnego kształtu i jakości wykonania tych lamp daje wiele możliwości aranżacyjnych w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu.

Seria Lukka

Kolorowe cienkie szkło w kształcie balona – czy tylko do pokoju dziecięcego? Ciepłe, pastelowe kolory lamp zawieszonych pojedynczo lub w kompozycji to oryginalne rozwiązanie aranżacyjne do zastosowania również w salonie, sypialni czy gabinecie. Prostota formy w połączeniu z jakością materiałów i technologią LED zaspokoi gust najbardziej nawet wymagających odbiorców.

 

Geneva, Liverpool

Propozycja dla zwolenników klasycznej elegancji na czasie – klosz z ryflowanego szkła w połączeniu z patynowanymi elementami, inspirowany stylem Atr Deko. A może raczej stylistyka vintyge z lat 70-tych?  Jeśli tak – to lampa ze szklanym, ryflowanym kloszem z czarnymi elementami w wersji z czarnym lub czerwonym kablem. To ponadczasowe rozwiązania do klasycznych wnętrz, które zawsze pozostaną świeże.

Sakai

Szklany ptak siedzący na gałęzi – to elegancki i wyjątkowo oryginalny pomysł na lampę. Ciekawa forma w połączeniu z technologią Led i jakością wykonania to efektowna propozycja do nowoczesnych wnętrz. Zarówno ptaki w klatce jak i ptaki na belce będą stanowiły główny element dekoracyjny wnętrza.

Erie, Austin

Minimalistyczna forma koła zawieszonego na walcu w kolorze brązu – lampa wisząca Erie to doskonała propozycja zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz. A jeśli potrzebujemy oświetlić dodatkowo ścianę lub powierzchnię nad stołem sięgnijmy po walcowe kinkiety i zwisy z serii Austin, idealnie dopasowane kształtem i kolorem. Taki mariaż dwóch serii pozwoli na uzyskanie stylowego klimatu salonu, jadalni, gabinetu czy sypialni.